PS122WF6201T4E
MFR.Part #
PS122WF6201T4E
JLCPCB Part #
C2793953
Description
-55℃~+155℃ 2W 500V 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS