TC0225B2402TCC
MFR.Part #
TC0225B2402TCC
JLCPCB Part #
C50670469
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS