CFR0S2J0105A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CFR0S2J0105A10
JLCPCB Part #
C70773
Package
Plugin,D3xL9mm
Description
-700ppm/℃~0ppm/℃ 1MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS