TC0650B3303T5J
MFR.Part #
TC0650B3303T5J
JLCPCB Part #
C50670325
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS