TC0325B1821T5F
MFR.Part #
TC0325B1821T5F
JLCPCB Part #
C50670315
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS