181207J0245T4E
MFR.Part #
181207J0245T4E
JLCPCB Part #
C422011
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS