1210W3J0274T5E
MFR.Part #
1210W3J0274T5E
JLCPCB Part #
C25687
Description
-55℃~+155℃ 200V 270kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS