CQ03WAF5100T5E
MFR.Part #
CQ03WAF5100T5E
JLCPCB Part #
C516557
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS