CQ03WAF3301T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CQ03WAF3301T5E
JLCPCB Part #
C516554
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS