TC0225D7151TCE
MFR.Part #
TC0225D7151TCE
JLCPCB Part #
C516547
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS