201007J0100T4S
MFR.Part #
201007J0100T4S
JLCPCB Part #
C20350
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS