MM1Z3V3BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM1Z3V3BW
JLCPCB Part #
C4749070
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 20uA@1V 3.23V~3.37V 3.3V 500mW SOD-123W Zener Diodes ROHS