SMAFJ78A
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMAFJ78A
JLCPCB Part #
C382923
Package
SMAF
Description
-55℃~+175℃ 126V 1uA 3.2A@10/1000us 390pF 400W@10/1000us 78V 95.8V TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS