SPD30P06PGBTMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SPD30P06PGBTMA1
JLCPCB Part #
C513095
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.535nF 125W 177pF 2.1V 30A 48nC@10V 60V 75mΩ@10V TO-252-3 MOSFETs ROHS