WTM20N65CF
Extended
Manufacturer
WPMtek(Wei Pan Microelectronics)
MFR.Part #
WTM20N65CF
JLCPCB Part #
C50176610
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.24nF 150mΩ@10V 20A 220W 30.2nC@10V 34pF 4.5V 650V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS