WTM22N65AMP
MFR.Part #
WTM22N65AMP
JLCPCB Part #
C5357210
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.724nF 170mΩ@10V 22A 3.5V 34W 38.5nC@10V 650V 6pF@100V 72pF TO-247 MOSFETs ROHS