RD400M3R3LO8*12TH-2A2Et
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RD400M3R3LO8*12TH-2A2Et
JLCPCB Part #
C507124
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 3.3uF 3.5mm 400V 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS