RG035M220LO5*11TA-1A1E
MFR.Part #
RG035M220LO5*11TA-1A1E
JLCPCB Part #
C365768
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 22uF 2mm 35V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS