CD110T2GM330G150T
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
CD110T2GM330G150T
JLCPCB Part #
C49435387
Package
Plugin,D10xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15mm 2000hrs@105℃ 33uF 400V 5mm ±20% 插件,D10xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS