CD288H1VM102G160T
MFR.Part #
CD288H1VM102G160T
JLCPCB Part #
C49435360
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 16mm 3000hrs@105℃ 35V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS