CD11AT2GM330F200T
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
CD11AT2GM330F200T
JLCPCB Part #
C49435386
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 20mm 3.5mm 33uF 400V 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS