CD26G1EM471F120T
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
CD26G1EM471F120T
JLCPCB Part #
C42460509
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 25V 260mΩ@100kHz 3.5mm 470uF 8000hrs@105℃ 8mm 950mA@100kHz ±20%、±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS