CD288H2GM100F120T
MFR.Part #
CD288H2GM100F120T
JLCPCB Part #
C25503884
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 12mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 400V 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS