ACT4532R201-W2
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ACT4532R201-W2
JLCPCB Part #
C49420298
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+105℃ 100mA 10MΩ 125V 200uH@100kHz 4.5Ω 50V 5kΩ@10MHz、11kΩ@10MHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS