AST02100KF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
AST02100KF
JLCPCB Part #
C49330098
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 50V 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS