FPF05220RFE1/4W
MFR.Part #
FPF05220RFE1/4W
JLCPCB Part #
C49308156
Package
0805
Description
150V 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS