RC-01W43R0FT
MFR.Part #
RC-01W43R0FT
JLCPCB Part #
C49301739
Description
43Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS