TC0225B360JTCC
MFR.Part #
TC0225B360JTCC
JLCPCB Part #
C49275310
Description
36Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS