AAPS0630M4R5F
MFR.Part #
AAPS0630M4R5F
JLCPCB Part #
C49261472
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
10A 25.3mΩ 4.5uH 7A AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS