AAPS0430M6R8F
MFR.Part #
AAPS0430M6R8F
JLCPCB Part #
C49261431
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
3.6A 3.9A 6.8uH 74.1mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS