AAPS0420M1R8F
MFR.Part #
AAPS0420M1R8F
JLCPCB Part #
C49261425
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
1.8uH 28mΩ 7A 7A AEC-Q200 ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS