NCEP023N10T
MFR.Part #
NCEP023N10T
JLCPCB Part #
C49247886
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5nF 1.85mΩ@10V 100V 17nF 252nC@10V 280A 365W 3V 77pF N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS