NQ06W4F2494T5E
MFR.Part #
NQ06W4F2494T5E
JLCPCB Part #
C49188462
Description
-55℃~+155℃ 2.49MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS