0402WGD5101TCE
MFR.Part #
0402WGD5101TCE
JLCPCB Part #
C423276
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS