AACM2520T801W2
MFR.Part #
AACM2520T801W2
JLCPCB Part #
C49073925
Package
SMD-4P,2.5x2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 300mA 420mΩ 50V 800Ω@100MHz SMD-4P,2.5x2mm Common Mode Filters ROHS