ACM1210T450W2
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ACM1210T450W2
JLCPCB Part #
C49073824
Package
SMD-4P,1.2x1mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 180mΩ 2 20V 420mA 45Ω@100MHz 50V SMD-4P,1.2x1mm Common Mode Filters ROHS