AAPS322512MR68F
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
AAPS322512MR68F
JLCPCB Part #
C48972413
Package
1210
Description
26mΩ 5.5A 6.8A 680nH AEC-Q200 ±20% 1210 Power Inductors ROHS