RC-02K1374FT
MFR.Part #
RC-02K1374FT
JLCPCB Part #
C48971888
Description
1.37MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS