A07-332JP
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- A07-332JP
- JLCPCB Part #
- C51837
- Package
- SIP-7-2.54mm
- Description
- 125mW 3.3kΩ 6 7 ±100ppm/℃ ±5% SIP-7-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS