RCS2012F434CS
MFR.Part #
RCS2012F434CS
JLCPCB Part #
C4553832
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS