CQ06W4F5621T5E
MFR.Part #
CQ06W4F5621T5E
JLCPCB Part #
C48579497
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS