1210W3J0202T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1210W3J0202T5E
JLCPCB Part #
C25689
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS