TC0650D3303T5J
MFR.Part #
TC0650D3303T5J
JLCPCB Part #
C48579205
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 330kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS