NQ01WMF3601TEE
MFR.Part #
NQ01WMF3601TEE
JLCPCB Part #
C965369
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS