WJ15EDGVC-3.81-09P-14-00A
MFR.Part #
WJ15EDGVC-3.81-09P-14-00A
JLCPCB Part #
C49737
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x9P 3.81mm 300V 8A 9 9P Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS