RC-02K5111FT
MFR.Part #
RC-02K5111FT
JLCPCB Part #
C48128405
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS