RHC-01W1003FT
MFR.Part #
RHC-01W1003FT
JLCPCB Part #
C880403
Description
100kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS