WJ55S-B-10.0-06P-13-00A
Extended
Manufacturer
Ningbo Kangnex Elec
MFR.Part #
WJ55S-B-10.0-06P-13-00A
JLCPCB Part #
C2890916
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 12~22 1x6P 32A 4 6 6P 750V Black M4 Side Mount Straight 插件,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS