USR-U-100-50F-X1-W
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
USR-U-100-50F-X1-W
JLCPCB Part #
C487924
Package
Plugin
Description
100A 3W 50mV Shunt Through-hole ±1% 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS