Y09442R70000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y09442R70000B9L
JLCPCB Part #
C1493693
Package
Plugin
Description
10W 2.7Ω Current Sense Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS